انتخاب زبان

English (United Kingdom)Persian(Iran)

منوی اصلی

طراحی سایت | طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت

 

امروزه با دارا بودن یک وب سایت فعال می توانید یکی از مهمترین ابزارهای مهم تبلیغاتی را در اختیار داشته باشید و با در اختیار داشتن این ابزار می توانید طیف عظیمی از مخاطبان را پوشش داده و اطلاعات و خدمات خود را در اختیار آنان قرار دهید.
هرگز فراموش نکنید موفقیت یک وب سایت به هیچ وجه یک اتفاق شانسی نیست، بلکه حاصل یک طرح ریزی عالی و اجرای حرفه ای آن وب سایت می باشد. چنانچه می خواهید وب سایتی حرفه ای و طراحی شده بر اساس اصول بازاریابی موفق روی اینترنت داشته باشید، با سپردن طراحی وب سایت سازمان، شرکت و غیره خود به ما شما نیز از خدمات منحصر به فرد رایان اندیشان فراز بهره مند شوید.

  طراحی وب سایت

 

 

   
مشاوره رایگان طراحی وب سایت  

مشاوره رایگان طراحی وب سایت

 

شرکت رایان اندیشان فراز جهت ارتقاء سطح اطلاعات شما مشتریان گرامی در مورد خدمات دپارتمان طراحی وب سایت، آمادگی خود را جهت مشاوره رایگان از طریق تلفن و یا جلسات حضوری را اعلام می دارد.
برای مشاوره رایگان طراحی وب با شماره تلفن 02188104504 داخلی دانش بنیان و نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

   

 

 

طراحی انواع وب سایت

 

طراحی وب سایت به دو نوع محتوایی و کاربری تقسیم می گردد که از لحاظ محتوایی به دو نوع استاتیک (غیر قابل مدیریت) و داینامیک (دارای قابلیت مدیریت) تقسیم می گردد و از لحاظ کاربری به انواع زیر تقسیم می گردد:


طراحی وب سایت برای سازمان ها، ارگان ها و نهاد های دولتی
طراحی وب سایت برای مراکز فرهنگی
طراحی وب سایت برای شرکت ها و مراکز خصوصی
طراحی وب سایت برای اشخاص مختلف

  طراحی انواع وب سایت

 

 

   
متدولوژی طراح وب سایت  

متدولوژی های طراحی وب سایت

 

شرکت رایان اندیشان فراز، علاوه بر حفظ قابلیت‌های خود در طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای کاربردی، اداری و صنعتی، نگاهی تخصصی به طراحی حرفه‌ای سایت دارد و عمدۀ فعالیت خود را بر طراحی سایت، ارتقاء سایت و طراحی قالب گرافیکی سایت با استفاده از روزآمدترین روش‌ها و جدیدترین تکنولوژی‌ها، استوار نموده است.

شرکت رایان اندیشان فراز، علاوه بر طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت‌های پویا (Dynamic Websites) و نرم افزارهای کاربردی تحت شبکه و دسکتاپ (Windows Applications)، اهمیت پشتیبانی خوب را می‌شناسد و همواره، جلب رضایت مشتریان را در دستور کار دارد.

   

 

 

ویژگی های طراحی وب سایت با رایان اندیشان فراز

 

اهمیت داشتن وب سایت امروزه بر هیچکس پوشیده نیست؛ اما طراحی وب سایت با کیفیت و عملکرد عالی تنها با دارا بودن دانش این کار و کارشناسان متخصص و با تجربه میسر می گردد. کلیه امور طراحی وب سایت توسط کارشناسان باتجربه و متعهد صورت می پذیرد و روند پیشرفت پروژه به شما مشتری گرامی گزارش داده می شود. مراحلی که برای طراحی وب سایت در شرکت رایان اندیشان فراز صورت می پذیرد به شرح زیر می باشد :

آنالیز نیازی مشتری از داشتن یک وب سایت.
شناخت مخاطبان و کاربران وب سایت.
طراحی استراتژی و Navigation وب سایت.
طراحی واسط گرافیکی وب سایت با نهایت زیبایی و کیفیت.
برنامه نویسی صفحات بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا.
آنالیز کلمات کلیدی وب سایت.
پیاده سازی مسائل مربوط به بهینه سازی وب سایت.
معرفی وب سایت به موتورهای جستجو.
آنالیز بازخورد وب سایت و رفع مشکلات احتمالی.
پشتیبانی و به روز رسانی.

  ویژگی طراحی وب سایت