انتخاب زبان

English (United Kingdom)Persian(Iran)

منوی اصلی

معرفی شرکت

شرکت رایان اندیشان فراز در سال 1383 و با هدف ارائه تجهیزات، راه کارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و به صورت کاملا" خصوصی تاسیس شد. رشد بسیار سریع این شرکت که بنیان خود را بر استفاده از متدولوژی‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای پوشش نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات و ارتباطات از رایان اندیشان بهره جسته و از 30 روز پشتیبانی تلفنی رایگان پس از فروش تجهیزات و 3 سال خدمات گارانتی و پشتیبانی کالا و خدمات ارایه شده، بی قید و شرط بهره مند گردند.

شرکت رایان اندیشان فراز به عنوان شرکتی خصوصی دانش بنیان در راستای عمل به رسالت خود تلاش می کند به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و ارائه خدمات) در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط تشکیل می‌شود.
بر اساس سند چشم انداز ایران 1404، ایران می بایست به جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه آسیای جنوب غربی دست یابد و نیز کسب جایگاه دوم منطقه در شاخص های علم و فناوری (ایجاد شرکت های دانش بنیان، ثبت اختراعات، تولیدات علمی بین المللی و ...) از جمله چشم اندازهای این سند می باشد.

زمینه های فعالیت

1- انجام پژوهش های کاربردی و توسعه ای
2- ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای (خدمات علمی،‌ تحقیقاتی و فنی)
3- تولید محصولات با فنّاوری نوین(توسعه فنّاوری)
4- تجاری سازی ایده های باارزش
5- انجام خدمات نظارتی بر پروژه های پژوهشی، ‌اجرائی و مشاوره ای
6- ارایه خدمات کارآفرینی(تشخیص فرصت های کارآفرینی،منابع تامین سرمایه و...)
7- ایجاد مراکز رشد و توسعه کسب و کار
8- ارایه خدمات توسعه محصول جدید
9- و بسیاری موارد دیگر
8- ارایه خدمات تخصصی و توسعه خوشه های کسب و کار
9- شرکت درمناقصات بخش های دولتی ،خصوصی وتعاونی درراستای اهداف وموضوع فعالیت شرکت.
10- انجام خدمات توسعه فنّاوری
11- انجام خدمات ورود کسب و کارها به بازار بین الملل و جهانی کردن آنها
12- برنامه ریزی و اجرای طرحهای توسعه کارآفرینی در سطوح ملی، منطقه ای و محلی

هم اکنون این شرکت تقریبا در تمامی استانهای کشور و بندر آزاد تجاری دبی دارای نماینده فعال فروش و خدمات پس از فروش میباشد که این خود عامل جذب طیف وسیعی از بازارهای هدف این صنعت میباشد. همچنین با در اختیار داشتن طیف وسیعی از مشتریان بزرگ و کوچک سبب گردیده تا رایان اندیشان تنها شرکت خصوصی کشور باشد که به طور همزمان در زمینه های:

ارائه سرور و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات با مارک HP
ارائه تجهیزات اکتیو شبکه با مارک Cisco
مشاوره و طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری مبتنی بر Cisco
ارائه خدمات تعمیر و نگهداری

در گروه شرکتهای طبقه بندی شده توسط شورای عالی انفورماتیک کشور قرار گیرد.
برنامه ریزی راهبردی، هدف گزاری های بلند مدت و کوتاه مدت و نیز ارزیابی پیوسته عملکرد جهت بهبود مستمر، از جایگاه بسیار مهمی در رایان اندیشان برخوردار است. مدیران شرکت همواره شاخصهای عملکرد این شرکت را با شرکتهای برتر فعال در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات دنیا هستند مقایسه میکنند.
نگاهی به رشد متوسط سالانه، اضافه شدن واحد جدید آموزش و توسعه واحد فنی شرکت و استمرار این رشد طی سالیان آتی نشان میدهد که تا کنون هیچ مانعی تاب مقاومت در برابر اراده شرکت برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده را نداشته است.

مدیران ارشد رایان اندیشان بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان، انتقال فناوری و دانش روز دنیا به این متخصصان و رعایت اصول مشتری مداری به صورت حرفه ای برخی از شروط موفقیت یک سازمان پویا می باشد.
رایان اندیشان هم اکنون از همکاری کارشناسان متخصص و مهندسین زبده کشور که علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی آکادمیک و تجربه کاری در شرکتهای معتبری همچون سیسکو سیستم امریکا، دارای گواهینامه‌های تخصصی بین‌المللی Microsoft و HP نیز می‌باشند برخوردار است.
کادر آموزشی رایان اندیشان به صورت پیوسته با آموزش عملی و تئوری، پرورش و ایجاد روحیه کار تیمی در تازه فارغ التحصیلان دانشگاه ها و مدیران انفورماتیک سازمانها و دیگر علاقه مندان به این صنعت همواره یکی از پیشتازان بوده که بیش از پیش نسبت به گذشته فعال گردیده است.
با بکارگیری سیستم هایی چون ERP و CRM به همراه چندین ابزار مهم دیگر که به طور کامل در داخل شرکت عملیاتی شده اند ، امکان بهبود بهره وری را به نحو احسن فراهم نموده است.
ما معتقدیم که جامعه انفورماتیک کشور تنها در صورت انتقال تکنولوژی به زیر مجموعه‌ها از طریق آموزش و همکاری و پشتیبانی اورگان های ذی ربط من جمله شورای عالی انفورماتیک و نظام صنفی رایانه ای کشور می‌تواند پویایی خود را حفظ نموده و پیشرفت نماید. این شرکت با توان تخصصی بالا و بهره‌گیری از سالها تجربه انتقال فناوری‌های نوین به داخل کشور، تحقیق، توسعه و انتقال فناوری اطلاعات و ارتباطات را، از مسئولیت‌های والای خود دانسته و با برگزاری سمینارها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی در رده‌های مدیریتی و کارشناسی، همواره کوشیده است تا ارتقا دهنده سطح دانش متخصصان و علاقه مندان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور باشد.
خواهشمند است جهت بهره مندی از طیف گسترده محصولات و خدمات شرکت و هماهنگی جهت شرکت در همایشها و سمینار های مذکور ارتباط خود را با ما حفظ نمایید.